Навчання голів міських, районних комітетів і рад Черкащини – пріоритет роботи обкому

Навчання голів міських, районних комітетів і рад Черкащини – пріоритет роботи обкому Наприкінці жовтня 2011 року в Черкасах відбувся дводенний семінар голів міських, районних комітетів і рад Профспілки, профкомів вищих і професійно-технічних навчальних закладів області. Програма семінару була досить насиченою і цікавою.

Відкрила семінар голова обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України О.Д.Жалдак. А у своїй доповіді – «Завдання щодо дотримання статутних норм у забезпеченні організаційного зміцнення профспілкових організацій установ і закладів освіти виборними органами Профспілки в Черкаській області – голова обкому Профспілки окреслила основні аспекти питання.

У рамках семінару відбулося засідання круглого столу за участю начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації І.Д. Шарапи, членів президії обкому Профспілки, голів міських, районних, первинних профспілкових організацій вищих та професійно-технічних навчальних закладів, на якому було обговорено питання виконання бюджету освіти Черкащини за 2011 рік та формування бюджету освіти області на 2012 рік.

Протягом двох днів роботи перед учасниками виступили з лекціями: «Про соціально-правовий захист членів Профспілки. Колективно-договірне регулювання соціально-трудових відносин» І.І. Могила – заступник голови обкому Профспілки; «Про виконання Статуту Профспілки працівників освіти і науки України» Г.А.Шевчик – заввідділом з соціальних питань та організаційної роботи; «Основні повноваження права і напрями роботи Профспілки у сфері охорони праці» І.Ф.Берестовий – заввідділом соціального захисту та охорони праці; «Про діяльність міськкомів, райкомів, рад Профспілки, профкомів вищих навчальних закладів щодо інформаційного забезпечення членів Профспілки» О.Ф.Бондуровська – заввідділом зв'язків з громадськістю та ЗМІ та інформаційно-методичної роботи; «Організація фінансової роботи в Профспілці» С.В.Кохан – головний бухгалтер та Н.П. Шульга – бухгалтер-ревізор обкому Профспілки.

У роботі семінару також взяла участь заступник начальника Головного управління Пенсійного Фонду в Черкаській області А.М. Вовкогон, яка розповіла про впровадження Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» (8.07.2011, № 3668VI і дала відповідь на запитання.

Директор обласного Будинку вчителя С.Ф.Панченко у своєму виступі зупинилася на розвитку духовних інтересів членів Профспілки – як важливого напряму роботи профспілкової організації.

Окрім лекційних відбулися й практичні та інтерактивні заняття, ділові ігри, відео презентації та активний обмін досвідом.

У дискусії на тему «Основні повноваження, права і напрями роботи профспілки у сфері охорони праці» взяли участь державний інспектор територіального управління Держгірпромнагляду в Черкаській області А.Г. Єременко та головний технічний інспектор праці Федерації профспілок області С.А. Калюжний. Дискусія відбулася у форматі «Відкритий простір» і викликала неабияке зацікавлення голів міських, районних комітетів і рад Профспілки.

Всі учасники навчання отримали різноманітну друковану продукцію та матеріали на допомогу в роботі профспілкових організацій. А на закінчення семінару – побували на відкритті концертного сезону Черкаської обласної філармонії, де своєю творчістю та новою пісенною програмою порадував вокальний ансамбль обласного Будинку вчителя «Хрещатик».

Черкаський обласний комітет Профспілки

Схожі публікації


Догори