Семінар-нарада голів, бухгалтерів міських, районних комітетів і рад обкому Профспілки

Семінар-нарада голів, бухгалтерів міських, районних комітетів і рад обкому ПрофспілкиЧеркаський обком Профспілки працівників освіти і науки України 4 квітня 2013 року провів семінар-нараду голів, бухгалтерів (скарбників) міських, районних комітетів і рад Профспілки, профкомів вищих і професійно-технічних навчальних закладів.

Відкрила семінар голова обкому Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Дем'янівна Жалдак, яка розповідала про діяльність і завдання, які стоять перед обласною організацією Профспілки, її організаційними ланками на сучасному етапі. «Про фінансове забезпечення статутної діяльності, організацію бухгалтерського обліку та звітності в профспілкових організаціях» розповіла головний бухгалтер обкому Профспілки Світлана Вікторівна Кохан.

«Про використання коштів профспілкового бюджет» проінформувала бухгалтер-ревізор обкому Профспілки Надія Павлівна Шульга.

У роботі наради взяли участь Смірнова Олена Іванівна – начальник відділу взаємодій із засобами масової інформації та громадськістю Державної податкової інспекції у місті Черкаси та її заступник Мишко Алла Володимирівна, які у своїх виступах розкрили питання «Оподаткування профспілкових організацій згідно з податковим кодексом України та звітності», дали вичерпні відповіді на запитання учасників наради.

«Про роботу комісій соціального страхування та фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування з ТВП» проінформувала завідувач відділу соціальних виплат та перевірок страхувальників Черкаської міської виконавчої дирекції ФСС з ТВП Чернишенко Ірина Григорівна.

Одним з питань, які розглядалися під час семінару, було – «Організація і проведення оздоровчої компанії». Голова обкому Профспілки О.Д.Жалдак проінформувала про завдання профспілкових організацій по підготовці до проведення оздоровчої компанії працівників освіти і науки Черкащини та їхніх дітей влітку 2013 року, доповіла про Парламентські слухання з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, які відбулися 3 квітня 2013 року.

З означеного питання виступила завідувач відділу соціальних послуг виконавчої дирекції Черкаського обласного відділення ФСС з ТВП Можаровська Інна Володимирівна.

Всі учасники отримали роздатковий матеріал на допомогу в діяльності профспілкових організацій


Черкаський обком Профспілки


Семінар-нарада голів, бухгалтерів міських, районних комітетів і рад обкому ПрофспілкиСемінар-нарада голів, бухгалтерів міських, районних комітетів і рад обкому Профспілки

Схожі публікації


Догори