Серпнева нарада Вінницького обкому Профспілки

Серпнева нарада Вінницького обкому ПрофспілкиВінницький обком Профспілки працівників освіти і науки України 19 серпня ц. р. провів засідання президії та нараду-семінар голів районних, міських, вузівських організацій Профспілки.

На розгляді президії було винесено питання виділення 50 000 гривень для військово – медичного центру ВПС України у м. Вінниці. Голова облорганізації Профспілки працівників освіти і науки С.Г. Пугачов запропонував членам президії на виділені кошти придбати необхідне обладнання для поранених військових в антитерористичній операції на Сході України. Також була виділена матеріальна допомога вчительці, члену Профспілки з Могилів-Подільського району, чоловік, якої загинув в АТО.

Після засідання президії відбулася нарада членських організацій. С.Г. Пугачов проінформував голів районних, міських, вузівських профорганізацій щодо ситуації в освітній галузі України, тощо.

Юристконсультом О.А. Кутик були надані роз’яснення: про можливість змін графіків роботи навчальних закладів у зв’язку із зменшенням споживання природного газу теплопостачальними підприємствами на період опалювального сезону 2014-2015 року та щодо збереження робочого місця та середнього заробітку для мобілізованих осіб та інші.

Вінницький обком Профспілки


Серпнева нарада Вінницького обкому ПрофспілкиСерпнева нарада Вінницького обкому Профспілки

Серпнева нарада Вінницького обкому ПрофспілкиСерпнева нарада Вінницького обкому Профспілки

Схожі публікації


Догори