Навчання голів: змістовно й ґрунтовно

Навчання голів: змістовно й ґрунтовноЧеркаський обком Профспілки працівників освіти і науки України, приділяючи важливого значення організації навчання профспілкових кадрів та активу 23-24 жовтня 2013 року провів семінар голів міських, районних комітетів і рад Профспілки, профкомів вищих і професійно-технічних навчальних закладів.

Відкрила семінар та розповіла про завдання що стоять перед організаційними ланками галузевої Профспілки на сучасному етапі голова Черкаського обкому Профспілки О.Д. Жалдак.

Заввідділом соціального захисту та охорони праці обкому Профспілки І.Ф. Берестовий детально зупинився на питаннях здійснення громадського контролю за проведенням атестації робочих місць за умовами праці, зокрема, дотримання вимог нормативних актів до оформлення документації з атестації робочих місць за умовами праці та наданням працівникам освіти пільг і компенсацій за роботу у важких і шкідливих умовах праці.

«Про здійснення експертизи якості проведення атестації робочих місць, встановлених пільг і гарантій за роботу у важких і шкідливих умовах праці та окремі аспекти юридичного захисту працюючих у важких та шкідливих умовах праці» розповіла Л.Д.Комар, головний спеціаліст – головний державний експерт з умов праці відділу з питань оплати праці управління соціально-трудових відносин, організаційно-правового та кадрового забезпечення Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації.

Досвідом роботи щодо організації і проведення атестації робочих за умовами праці поділилися інженер з охорони праці відділу освіти Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації, член обкому Профспілки В.П.Кочегура, голови Драбівської, Уманської, Городищенської районних організацій Профспілки В.Ф.Рой, А.Ф.Петриченко, І.О. Зобенько.

Заступник голови, правовий інспектор праці обкому Профспілки І.І.Могила розповів «Про завдання міськкомів, райкомів, рад Профспілки щодо здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю в установах і закладах освіти.

Використовуючи фотоматеріали та презентації до виступів на засіданні президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, яке відбулося 19 вересня 2013 року, завідувача відділу інформаційного забезпечення та комунікацій ЦК Профспілки І.М. Михальченко і голови Черкаського обкому Профспілки О.Д.Жалдак, завідувач відділу зв’язків з громадськістю, засобами масової інформації та інформаційно-методичної роботи обкому Профспілки О.Ф. Бондуровська проінформувала присутніх про розгляд на засіданні президії ЦК Профспілки питання «Про впровадження сучасних комунікативних форм та їх використання у практиці роботи Черкаської обласної організації Профспілки», зупинилася на завданнях профспілкових органів обласної організації щодо виконання постанови президії ЦК Профспілки з даного питання.

Бурхливими оплесками зустріли учасники семінару виступ народного аматорського колективу «Хрещатик» обласного Будинку вчителя, який під час перерви презентував свої нові пісні.

Черкаський обком Профспілки


Навчання голів: змістовно й ґрунтовноНавчання голів: змістовно й ґрунтовно

Навчання голів: змістовно й ґрунтовноНавчання голів: змістовно й ґрунтовно

Навчання голів: змістовно й ґрунтовноНавчання голів: змістовно й ґрунтовно

Навчання голів: змістовно й ґрунтовноНавчання голів: змістовно й ґрунтовно

Схожі публікації


Догори