Питання охорони праці знову в центрі уваги обласної організації Профспілки

Питання охорони праці знову в центрі уваги обласної організації ПрофспілкиКожні три роки лідери структурних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки підтверджують свої повноваження представників Профспілки з питань охорони праці на відповідному навчанні. Ось і цього року 38 голів організацій отримали відповідні посвідчення, які дають право на здійснення громадського контролю у сфері охорони праці та участь у розслідуванні нещасних випадків.

У навчанні взяли участь усі голови районних, міських організацій, голови первинних профспілкових організацій працівників вищих та професійно-технічних навчальних закладів, працівники апарату комітету обласної організації Профспілки. Перед початком навчання лідер обласної організації Тетяна Матвеєва наголосила на важливості такого семінару: «Профспілка ставитися з усією відповідальністю до навчання з питань охорони праці. Адже від наших знань та компетенції в цьому питанні залежить якість громадського контролю за безпекою праці на робочих місцях та здатність попереджати можливі порушення».

Протягом занять слухачі повністю засвоїли програму навчання, в яку були включені питання громадського контролю і державного нагляду за додержанням законодавства про охорону праці, атестації робочих місць, розслідування та облік нещасних випадків, організації роботи з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпека в установах і закладах освіти та ін.

Навчання на курсах проводили фахівці територіального управління Держгірпромнагляду у Чернігівській області, Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, управління освіти і науки Чернігівської державної обласної адміністрації, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Чернігові та інші кваліфіковані викладачі.

Окрім посвідчень про проходження навчання лідери профспілкових організацій отримали комплект методичної літератури з питань законодавства про охорону праці.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація ПрофспілкиПитання охорони праці знову в центрі уваги обласної організації ПрофспілкиПитання охорони праці знову в центрі уваги обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори