Організація навчання у сфері охорони праці

Організація навчання у сфері охорони праціВажливі питання організації масового навчання у сфері охорони праці представників профспілок обговорили учасники інформаційного семінару-наради, що відбувся 20 серпня у Будинку спілок.

У заході взяли участь представники членських організацій Федерації профспілок України, територіальних профоб’єднань ФПУ, навчально-методичних центрів територіальних профоб’єднань ФПУ, інших навчальних центрів, на базі яких планується проведення відповідного навчання, СПО об’єднань профспілок, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, ТОВ «Інститут безпеки життєдіяльності».

Вони обговорили широкий спектр підготовки до проведення навчання профактиву з питань охорони праці, підбили її підсумки, розглянули кращий досвід у цьому питанні.

У виступах учасників наради було підкреслено, що за останній час проведено вагому роботу щодо підготовки та організації масового навчання представників профспілок. Перш за все, 12 грудня 2012 року було прийнято постанову Ради ФПУ «Про завдання профспілкових організацій щодо забезпечення громадського контролю за дотриманням трудового законодавства», в якій визначено, що однією з причин недоліків при здійсненні громадського контролю є недосконала система навчання профактиву і, насамперед, голів первинних профспілкових організацій з питань охорони праці.

Пріоритетним завданням Федерації профспілок України, її членських організацій на 2013-2014 роки визначено розгортання масового, дієвого громадського контролю профспілок за дотриманням законодавства з охорони праці та масового навчання представників профспілок з питань охорони праці.

У серпні ФПУ звернулася з проханням до керівників всеукраїнських галузевих об’єднань профспілок з метою недопущення зриву виконання постанови Ради ФПУ від 12 грудня 2012 року, прискорити підбір профактиву територіальних та первинних організацій профспілок, формування заявок, оперативне надання територіальним профоб’єднанням необхідної інформації, копій розпорядчих документів та забезпечення свої представників у навчанні з питань охорони праці.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Організація навчання у сфері охорони праціОрганізація навчання у сфері охорони праці

Організація навчання у сфері охорони праціОрганізація навчання у сфері охорони праці

Організація навчання у сфері охорони праціОрганізація навчання у сфері охорони праці

Схожі публікації


Догори