Розвиток сучасної профспілкової освіти: міжнародна науково-практична конференція

Розвиток сучасної профспілкової освіти: міжнародна науково-практична конференція24 січня 2013 року в Навчально-методичному центрі профспілок розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція з питань розвитку сучасної профспілкової освіти.

У представницькому заході планується участь керівників та спеціалістів Федерації профспілок України, всеукраїнських галузевих профспілок, територіальних профоб'єднань, а також представників профспілкових навчальних закладів та викладачів системи профспілкової освіти з Російської Федерації, Республіки Білорусь та більшості регіонів України.

Від Профспілки працівників освіти і науки України участь у заході візьме заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко.

Організатором Міжнародної науково-практичної конференції є Федерація профспілок України, а також Чернігівський Навчально-методичний центр профспілок, який свого часу виступив з ініціативою проведення цього заходу.

Програма конференції складатиметься з пленарного та секційних засідань, а також майстер-класів по проведенню тренінгів від провідних викладачів системи профспілкової освіти. Основні події конференції планується транслювати через мережу Інтернет в он-лайн режимі.

Серед основних питань, що були винесені на порядок денний форуму: «Формування свідомого членства в профспілках – головне завдання профспілкового навчання», «Роль сучасної профспілкової освіти у формування громадянських навичок та позицій», «Динаміка розвитку профспілкової освіти», «Впровадження інноваційних підходів у систему профспілкової освіти» та багато інших.

Робота конференції розрахована на два дні – 24-25 січня. За її підсумками буде прийнято відповідну резолюцію.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Розвиток сучасної профспілкової освіти: міжнародна науково-практична конференціяРозвиток сучасної профспілкової освіти: міжнародна науково-практична конференція

Схожі публікації


Догори