Питання організації Міжнародної науково-практичної конференції – на розгляді Ради викладачів при НМЦ профспілок

Питання організації Міжнародної науково-практичної конференції – на розгляді Ради викладачів при НМЦ профспілок9 січня голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Матвеєва взяла участь в засіданні викладацької ради, яка вже четвертий рік працює при НМЦ профспілок.

Цього разу члени ради обговорили низку важливих питань, головним серед яких стала підготовка до проведення на базі Центру Міжнародної науково-практичної конференції з питань розвитку профспілкової освіти.

Членів ради проінформували про хід підготовки до конференції, яка проходитиме, відповідно до рішення президії Федерації профспілок України, 24-25 січня 2013 року.

На цей захід були запрошені лідери профспілкових організацій, керівники та викладачі профспілкових навчальних закладів з України, Росії, Білорусі, Молдови та інших європейських країн. Насичена програма поважного зібрання складатиметься не тільки з пленарної та секційної частини, але і майстер-класів від найкращих профспілкових викладачів.

У ході Міжнародної науково-практичної конференції планується представити позитивний досвід Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України по навчанню профспілкових працівників та профактивістів, який був схвалений науково-методичною радою Федерації профспілок України.

Під час обговорення, члени викладацької ради визначилися зі змістовним наповненням майстер-класів, а також переглянули інформаційно-практичні посібники, що готуються до проведення майбутньої конференції.


Віталій Копиш, Чернігівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори