Засідання Європейського Комітету профспілок освіти

8-9 жовтня 2012 року у м. Брюсселі відбулося засідання Європейського Комітету профспілок освіти.

Участь у заході взяли понад 50 представників профспілок освітян із 40 країн, у тому числі і член Комітету, Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов.

На порядок денний засідання Комітету були винесені актуальні питання діяльності профспілок в умовах фінансово-економічної кризи. Зокрема, було презентовано та затверджено результати проведеного ЄКПО дослідження впливу кризи на вчителів. Також члени Комітету обговорили питання професійної кваліфікації працівників освіти.

Серед організаційних питань обговорювався стан підготовки до звітно-виборної конференції, яка відбудеться у другій половині листопада 2012 року у м. Будапешті. Так, були розглянуті питання ефективності діяльності нової Європейської структури, кандидатури на керівні посади, участі в конференції відповідальних працівників Єврокомісії.

Члени Комітету затвердили проекти резолюцій, які виносяться на Конференцію у Будапешті, щодо фінансово-економічної кризи та професії вчителя. Учасники обговорили питання діяльності Комітету у 2010-2012 роках, програму роботи на 2013-2016 роки та проект бюджету на наступний рік.

Під час засідання відбулися зустрічі і переговори Георгія Труханова щодо розширення співпраці з Європейським директором Інтернаціоналу Освіти Мартіном Рьомером, представниками профспілок освітян Франції, Польщі, Сербії, Вірменії та інших країн.

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори