Стан галузі освіти та дії Профспілки – круглий стіл ЦК Профспілки

Стан галузі освіти та дії Профспілки – круглий стіл ЦК Профспілки24 вересня 2014 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка, в рамках проведення виїзної президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, відбулося засідання круглого столу з питань соціально-економічного стану галузі «Освіта».

У роботі заходу взяли участь Голова Профспілки Георгій Труханов, Європейський директор Європейського комітету профспілок освіти Мартін Рьомер, ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Саух, начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Олександр Пастовенський, члени президії ЦК Профспілки, фахівці апарату ЦК Профспілки.

Основні питання, що виносилися на обговорення, стосувалися ситуації в країні, документів та проектів рішень влади щодо збільшення наповнюваності бюджету шляхом урізання надбавок та доплат освітянам та дій Профспілки у зв’язку з цим.

Серед інших питань було висвітлено питання нормативно-правого забезпечення діяльності Профспілки, хід звітно-виборної кампанії в організаційних ланках Профспілки та підготовки програмних документів.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Стан галузі освіти та дії Профспілки – круглий стіл ЦК ПрофспілкиСтан галузі освіти та дії Профспілки – круглий стіл ЦК Профспілки

Стан галузі освіти та дії Профспілки – круглий стіл ЦК ПрофспілкиСтан галузі освіти та дії Профспілки – круглий стіл ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори