Президія ЦК Профспілки – підбито підсумки роботи з оздоровлення дітей

Президія ЦК Профспілки – підбито підсумки роботи з оздоровлення дітей12 листопада 2014 року на базі ЛНУ імені Івана Франка відбулося чергове засідання президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

Відкрив та вів засідання Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов.

Відповідно до питань порядку денного, учасники заслухали інформацію заступника Голови Профспілки Любові Гарбаренко про підсумки дитячого оздоровлення у 2014 році та діяльність Волинської, Дніпропетровської, Одеської обласних організацій Профспілки щодо забезпечення функціонування дитячих оздоровчих закладів, які знаходяться у власності Профспілки.

Зокрема, було вказано, що завдяки активній позиції та співпраці профспілкових організацій з органами місцевого самоврядування, управліннями та відділами освіти, суб’єктами господарювання було забезпечено повноцінний, безпечний, організований відпочинок та оздоровлення дітей. І оздоровитися цього літа мали змогу майже 43 000 дітей, 4000 з них – на базі профспілкових таборів.

Профспілкові організації різних регіонів України влітку поточного року забезпечили повноцінний відпочинок та оздоровлення дітей-переселенців з АР Крим, Донецької та Луганської областей.

Члени президії висловили свої міркування та пропозиції щодо організації оздоровлення у наступному 2015 році.

Також учасники засідання обговорили питання укладення Генеральної угоди та підготовки змін і доповнень до Статуту Профспілки працівників освіти і науки України.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
12 листопада 2014
1 701

Схожі публікації


Догори