Актуальні питання профспілкового життя – у центрі уваги

Актуальні питання профспілкового життя – у центрі увагиДнями на розширеному засідання президії Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України предметом обговорення було оздоровлення дітей членів Профспілки влітку 2014 року та питання поточного моменту і подальших дій виборних органів обласної організації Профспілки.

Підсумовуючи роботу з оздоровлення, Юрій Кравець, голова ради, поінформував присутніх про те, що у 2014 році оздоровлення дітей в оздоровчих таборах області здійснювалося за кошти ФСС з ТВП (з 10% доплатою батьків). У дитячих оздоровчих таборах і санаторіях області та за її межами, в пришкільних таборах, в пансіонатах, на базах відпочинку – за путівками, закупленими обласною радою Профспілки.

Всіма формами оздоровлення охоплено 7257 дітей, з них 1750 (24%) в оздоровчих таборах і закладах та 5507 (76%) в пришкільних таборах відпочинку. В оздоровчих таборах області за путівками ФСС з ТВП перебувало 1322 дитини, що дещо більше, ніж у минулому році, а також за межами області в дитячих таборах відпочивало 132 дитини. Крім того було організовано оздоровлення дітей за кошти на дольовій участі ФСС з ТВП, місцевого та профспілкового бюджетів.

За програмою обласної ради Профспілки «Літній відпочинок дітей з батьками на узбережжі моря на базі відпочинку «Водник», що на Херсонщині, оздоровлено 124 дитини та 165 їх батьків.

Для дитячого оздоровлення в цьому році залучено профспілкових коштів 137 тисяч гривень (минулому році – 136,4 тис. грн).

Рішенням президії ради обласної організації Профспілки кращі з кращих за активну організаторську роботу з оздоровлення дітей членів Профспілки представлені до відзначення нагородами.

У ході обговорення питання поточного моменту та подальших дій виборних органів обласної організації Профспілки профспілковий актив підтримав ініціативу ФПУ, ЦК Профспілки та обласної ради Профспілки працівників освіти і науки України у спрямуванні звернень до Центральних органів влади, народних депутатів України щодо недопущення прийняття закону «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні» у запропонованій Міністерством фінансів редакції. Члени президії були одностайними у тому, що державні проблеми, нехай і найважливіші, вирішувати за рахунок працівників освіти неприпустимо.


Ю.І. Кравець, голова ради Рівненської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори