Підбито підсумки організації оздоровлення і відпочинку дітей за 2010 рік

    15 грудня 2010 року відбулося засідання Президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, де було підбито підсумки дитячого оздоровчого сезону 2010 року. Президія у своїй постанові зазначила, що, незважаючи на несприятливі економічні умови, профспілкові організації галузі в цілому успішно провели оздоровчу кампанію. Було відзначено високий рівень господарської роботи та зростання фінансового забезпечення профспілкових дитячих закладів оздоровлення і відпочинку, що знаходяться на балансі Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Одеської обласних організацій, а також значний обсяг організаційної роботи, спрямованої на оздоровлення дітей освітян, в тому числі за межами регіону, з боку Львівської, Харківської, Черкаської, Чернігівської обласних, Київської міської організацій профспілки.
    Переможцями огляду на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей працівників освіти влітку 2010 року були визнані наступні організації: Вінницька обласна – І місце, Донецька обласна – ІІ місце, Луганська обласна – ІІІ місце (перша група); Хмельницька обласна – І місце, Рівненська обласна – ІІ місце, Херсонська обласна – ІІІ місце (друга група).
    Президія рекомендувала продовжити практику направлення дітей профспілкових активістів регіональних організацій до дитячого санаторно-оздоровчого табору ЦК Профспілки «Пуща-Водиця» в період шкільних канікул для оздоровлення та відпочинку.
    За досягнуті результати та особистий внесок в організацію і проведення дитячої оздоровчої кампанії 2010 року її активних учасників нагороджено відзнаками Федерації профспілок України та Почесною Грамотою ЦК Профспілки.

Служба зв’язків галузевої профспілки
з громадськістю та ЗМІ
0
20 грудня 2010
4 454
---

Схожі публікації


Догори