Нагороджено переможців оздоровчої кампанії 2010 року

Нагороджено переможців оздоровчої кампанії 2010 року    У Федерації профспілок України 24 грудня 2010 р. відбулося нагородження активних учасників Всеукраїнського огляду роботи профспілок і трудових колективів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2010 року.

Під час урочистої церемонії знак «Шана та подяка» було вручено представнику Профспілки працівників освіти і науки України. За поданням оргкомітету галузевого огляду відзнаки «Кращий заклад оздоровлення та відпочинку дітей» були удостоєні оздоровчі табори «Супутник» (Волинська обласна організація Профспілки), «Лісова казка» (Дніпропетровська обласна організація Профспілки) і «Політехнік-3» (Львівська обласна організація Профспілки).

    ФПУ доручила територіальним профоб’єднанням і всеукраїнським профспілкам, у тому числі Профспілці працівників освіти і науки України, вручити активістам огляду - підприємствам, організаціям, оздоровчим закладам, окремим організаторам оздоровчої роботи з дітьми - почесні відзнаки, грамоти, пам’ятні дипломи і подяки Федерації.

Служба зв’язків галузевої Профспілки
з громадськістю та ЗМІ'Нагороджено

'Нагороджено

'Нагороджено

Схожі публікації


Догори