Профспілка освітян – лідер із дитячого оздоровлення у 2011 році

Профспілка освітян – лідер із дитячого оздоровлення у 2011 році25 листопада 2011 року у великій залі Федерації профспілок України відбулося урочисте нагородження переможців та відзначення учасників «Всеукраїнського огляду профспілок і трудових колективів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 року».

За досягнення високих результатів у роботі щодо забезпечення якісного оздоровлення та відпочинку дітей працівників галузі Профспілка працівників освіти і науки України отримала високу нагороду – знак «Шана та подяка», яку Голова ФПУ Юрій Кулик особисто вручив Голові Профспілки Георгію Труханову.

Оздоровлення та відпочинок дітей – завжди були одним із важливих напрямів діяльності Профспілки працівників. Цьогоріч за організаційно-фінансової участі територіальних ланок Профспілки було оздоровлено понад 120 тисяч дітей освітян.

У номінації «Кращий заклад оздоровлення та відпочинку дітей» відзнаками були удостоєні оздоровчі табори «Політехнік-2» (Львівська обласна організація Профспілки), «Лісова казка» (Дніпропетровська обласна організація Профспілки), «Сонячний берег» (Київська міська організація Профспілки), «Дивокрай» (Черкаська обласна організація Профспілки).

Коментує Володимир Білодід,
Директор Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2»


«Нам дуже приємно отримувати цю нагороду, адже «Політехнік-2» – сьогодні це оздоровчий табір з прекрасним колективом однодумців, які відроджують кращі традиції приємного відпочинку та якісного сервісу. За що я їм щиро вдячний.

Ми працюємо цілий рік і маємо для цього чудові умови. Влітку – чисте гірське повітря, неповторні краєвиди Карпат, чарівні полонини та вікові ліси, щедрі на ягоди та гриби. У зимовий час – неперевершені за красою пейзажі Славського та захоплюючі гірськолижні пригоди.

Повноцінний відпочинок не може бути без збалансованого харчування. Ми у «Політехніку-2» це розуміємо, як ніхто. Тому по-справжньому радіємо, коли усі відпочиваючі – і діти, і студенти, і професорсько-викладацький склад – вдячні нашим кухарям за різноманіття страв та їх щедрий смак.

Нині готуємо план поліпшення умов відпочинку на наступний 2012 рік. Зокрема, майже готовий до реалізації проект побудови спортивного майданчика (відповідні домовленості уже відбулися на рівні ректорату НУ «Львівська політехніка») та підведення артезіанської питної води до табору. Також хочемо облаштувати усі кімнатні ліжка ортопедичними матрацами і встановити літній басейн для діточок.

Щиро вдячні Львівському обласному комітету Профспілки за конструктивну співпрацю та постійну підтримку навчально-оздоровчого табору.


Інна Журавель,
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК ПрофспілкиПрофспілка освітян – лідер із дитячого оздоровлення у 2011 роціПрофспілка освітян – лідер із дитячого оздоровлення у 2011 році

Профспілка освітян – лідер із дитячого оздоровлення у 2011 роціПрофспілка освітян – лідер із дитячого оздоровлення у 2011 році

Профспілка освітян – лідер із дитячого оздоровлення у 2011 році

Схожі публікації


Догори