Засідання Європейського комітету профспілок освіти

'Засідання Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов взяв участь у роботі засідання Європейського комітету профспілок освіти, що відбулося 10-11 жовтня 2011 року у Брюсселі (Бельгія).

Тема заходу, що об’єднала представників профспілок освіти Європи, – економічна криза, шляхи її подолання, вплив на освіту, перспективи діяльності освітнього сектору.

Учасники обговорили адміністративні та організаційні питання, серед яких – затвердження нової структури та бюджету ЄКПО на 2012 рік, календарного плану та визначилися з етапами подальшої роботи .

У частині розгляду подій та проблем увага була зосереджена на темах освіти та професійної підготовки на період до 2020 року і вдосконаленні директив про професійну кваліфікацію.

У звітах для обговорення європейській профспілковій спільноті було широко представлено звіт про роботу міжнародного круглого столу для країн Центральної та Східної Європи, що був ініційований та проведений (15-17 вересня, м. Київ) Європейським комітетом профспілок освіти за організаційної підтримки Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення

Схожі публікації


Догори