Засідання ЄКПО: завдання щодо поліпшення якості освіти в Європі

Засідання ЄКПО: завдання щодо поліпшення якості освіти в Європі23 жовтня 2013 року у м. Брюссель відбулося спеціальне засідання Європейського комітету профспілок освіти на тему «Що необхідно для поліпшення якості освіти в Європі?».

Зі вступним словом виступила Голова ЄКПО Крістін Блоуер, наголосивши на важливості нової ініціативи Інтернаціоналу Освіти «Єднаймося заради якісної освіти».

Згодом перед учасниками засідання виступив Генеральний директор Головного управління Європейської Комісії з питань освіти та культури Ян Трущинський.

Продовжуючи тему якісної освіти, він звернув увагу присутніх на значущості стратегії соціально-економічного розвитку Європейського Союзу – «Європа 2020», яка базується на таких ключових сферах: знання та інновації; стала економіка; вища зайнятість і соціальне залучення. Ян Трущинський висловив стурбованість щодо ситуації з безробіттям у Європі, де із 26 млн. безробітних 5,6 млн. – складає молодь.

Одним із ключових питань для обговорення на засіданні був документ, розроблений ЄКПО «10 основних показників для поліпшення якості освіти».

З доповідями щодо заходів для поліпшення якісної освіти у своїх країнах виступили представники профспілок Великобританії, Нідерландів, Франції, Португалії, Фінляндії.

Завантажити документ «10 основних показників для поліпшення якості освіти» 10-osnovnix-polozhen-yekpo.doc [68 Kb][191] Завантажити Переглянути документ онлайн


Міжнародний відділ ЦК Профспілки


Засідання ЄКПО: завдання щодо поліпшення якості освіти в ЄвропіЗасідання ЄКПО: завдання щодо поліпшення якості освіти в Європі

Засідання ЄКПО: завдання щодо поліпшення якості освіти в ЄвропіЗасідання ЄКПО: завдання щодо поліпшення якості освіти в Європі

Схожі публікації


Догори