Дев’ята Європейська регіональна зустріч Міжнародної організації праці

Дев’ята Європейська регіональна зустріч Міжнародної організації праціІз 8 до 11 квітня 2013 року в Осло (Норвегія) відбудеться 9-а Європейська регіональна зустріч Міжнародної організації праці, в якій візьмуть участь тристоронні делегації усіх європейських країн, зокрема й України.

Порядком денним конференції передбачено розглянути низку питань, пов’язаних із забезпеченням зайнятості, економічного зростання та соціальної справедливості у післякризовий період.

Генеральний директор ООН Гай Райдер виступить із доповіддю – «Зайнятість, зростання і соціальна справедливість». У доповіді, зокрема, акцентовано увагу на макроекономічному контексті і показниках ринку праці, зміцненні національного соціального діалогу і колективних переговорів, розвитку професійних кваліфікацій і навиків молоді та сприяння її працевлаштування, оплаті праці, політики держав у сфері зайнятості.

Одним з важливих заходів конференції стане проведення панельної дискусії високого рівня за участю глав держав та голови Європейського парламенту, на якій буде розглянуте питання боротьби з наслідками фінансової кризи, з акцентом на становище в Європі.

На неофіційній зустрічі міністри праці мають розглянути питання молодіжної зайнятості в умовах кризи.

Також планується панельна дискусія високого рівня – за участю представників Всесвітнього банку, МВФ, Організації економічного співробітництва та розвитку, Європейської комісії планується розглянути питання подолання наслідків кризи через послідовний курс на зростання економіки та зайнятості.

Завантажити доповідь Генерального директора ООН wcms_206055.pdf [3.11 Mb][48] Завантажити Переглянути документ онлайнПрес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори