Гідна праця – основа громадянського суспільства

Гідна праця – основа громадянського суспільства8 жовтня 2012 року у м. Києві Офіс Національного координатора Міжнародної організації праці в Україні спільно з Регіональним Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі провели національну тристоронню конференцію з нагоди Дня гідної праці.

Мета конференції – обговорення ключових проблем забезпечення гідної праці в Україні, а також презентація Програми співпраці у сфері гідної праці між МОП і Україною на 2012-2015 рр. та оновленого профілю України щодо впровадження гідної праці за участю представників урядових установ, організацій роботодавців, профспілкових об’єднань і науковців.

На конференції виступили: Костриця В.І. – Національний координатор МОП в Україні, Коломієць В.М. – заступник Міністра соціальної політики України, Мещерякова Г.А. – Координатор проектів Регіонального Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, Сеник І.В. – директор департаменту статистики праці Державної служби статистики України, Биковець В.М. – заступник Голови Ради Федерації роботодавців України, Кондрюк С.М. – заступник Голови ФПУ України та ін.

На завершення дискусії присутні наголосили на тому, що втілення принципів гідної праці в Україні можливе на основі:

- створення умов для інноваційної зайнятості у вітчизняній економіці, зокрема за рахунок структурних зрушень за умови належного соціального захисту у сфері нестандартних форм;

- вдосконалення політики доходів від трудової діяльності та державних соціальних гарантій, норм та нормативів;

- вдосконалення інституціонального забезпечення гідної тривалості робочого часу, стабільності та впевненості у збереженні роботи, рівних можливостей та рівного ставлення у сфері зайнятості, безпечної праці, соціального забезпечення в умовах трансформації інституту зайнятості під впливом євроінтеграції;

- наповнення якісно новим змістом колективних угод на національному, галузевому та регіональному рівнях в системі соціального діалогу.

У роботі Конференції взяв участь головний юрисконсульт ЦК Профспілки Паливода В.І.
0
10 жовтня 2012
3 806

Схожі публікації


Догори