Панельні слухання "Молодіжна зайнятість: проблеми та шляхи впливу профспілок"

Панельні слухання "Молодіжна зайнятість: проблеми та шляхи впливу профспілок"Сьогодні, 21 березня 2012 року, у Будинку спілок стартували слухання на тему: «Молодіжна зайнятість: проблеми та шляхи впливу профспілок», що ФПУ проводять спільно з Фондом імені Фрідріха Еберта, Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи.

Метою слухань є:

• визначення нагальних потреб і викликів у сфері молодіжної зайнятості та ролі профспілок у вирішенні питань молодіжної зайнятості в Україні;
• напрацювання рекомендацій щодо спільної стратегії «Узгоджені дії профспілок для підвищення рівня достойної зайнятості молоді на ринку праці України».

У роботі заходу взяли участь заступник Голови ФПУ Тетяна Гулечко, Національний координатор МОП в Україні Василь Костриця, головний спеціаліст з питань зайнятості Групи технічної підтримки з питань гідної праці Бюро МОП Наталія Попова, представники Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби зайнятості, Федерації роботодавців, всеукраїнських галузевих профспілок, експерти МОП.

Національний координатор МОП в Україні Василь Костриця у своєму виступі відзначив, що соціальний діалог між профспілками, урядом і роботодавцями в Україні нині поглиблюється і виходить на новий рівень.

Він також наголосив: «Уряд вперше за 10 років заговорив про стратегію зайнятості і про те, що потрібні практичні дії із забезпечення молоді першим робочим місцем».

Василь Костриця відзначив, що ринок праці у світі дуже вразливий в часи глобальних світових фінансових, економічних криз. «У багатьох країнах рівень безробіття серед молоді досяг рівня 25 %. Впродовж наступних 10 років потрібно створити на глобальному ринку праці 600 мільйонів робочих місць, тому що окрім 200 мільйонів безробітних, які сьогодні потребують робочих місць, на ринок праці щорічно виходять майже 40 мільйонів молодих працівників», – сказав представник МОП в Україні.

Концепцію проекту Профспілки працівників освіти і науки України з питань подолання проблем молодіжної зайнятості представила Марина Чайка завідувач відділу з питань студентської молоді ЦК Профспілки.

Слухання триватимуть два робочі дні, а за результатами учасниками будуть розроблені рекомендації щодо дій профспілок із мінімізації проблем молодіжної зайнятості в Україні.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки УкраїниПанельні слухання "Молодіжна зайнятість: проблеми та шляхи впливу профспілок"Панельні слухання "Молодіжна зайнятість: проблеми та шляхи впливу профспілок"

Панельні слухання "Молодіжна зайнятість: проблеми та шляхи впливу профспілок"Панельні слухання "Молодіжна зайнятість: проблеми та шляхи впливу профспілок"

Панельні слухання "Молодіжна зайнятість: проблеми та шляхи впливу профспілок" Панельні слухання "Молодіжна зайнятість: проблеми та шляхи впливу профспілок"

Панельні слухання "Молодіжна зайнятість: проблеми та шляхи впливу профспілок"

Схожі публікації


Догори