Гідна праця для молоді – питання обговорення національного тристороннього круглого столу

Гідна праця для молоді – питання обговорення національного тристороннього круглого столуСьогодні, 23 березня 2012 р. у м. Києві відбувся круглий стіл «Гідна праця для молоді», організований Міжнародною організацією праці спільно з ФПУ та соціальними партнерами.

Національний тристоронній круглий стіл став платформою для представників молоді, урядових структур, профспілок та соціальних партнерів для обміну думками щодо ситуації з молодіжною зайнятістю в Україні і дискусійним майданчиком для обговорення вже існуючих кращих практик українських роботодавців.

У заході взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, лідери профспілкових організацій та об’єднань роботодавців, експерти Міжнародного бюро праці, молодь.

Під час круглого столу представлено результати дослідження, проведеного в рамках Проекту ЄС-МБП «Ефективне управління трудовою міграцією та її кваліфікаційними аспектами» – «Дослідження і аналіз вакансій та потреб у кваліфікованих кадрах у ЄС, в основних країнах призначення міграції, у Молдові та Україні».

Молоді лідери, які взяли участь у панельних слуханнях «Молодіжна зайнятість: проблеми та шляхи впливу профспілок», що відбулася напередодні круглого столу, презентували розроблені рекомендації щодо дій профспілок із мінімізації проблем молодіжної зайнятості в Україні.

Зайнятість молоді буде головною темою щорічної Міжнародної конференції праці у червні 2012 року, саме тому МОП хоче почути думки молодих людей і відобразити їхні ідеї та досвід у цих дебатах.

Довідка МОП

Економічна криза принесла тяжкі наслідки для молоді. З початку кризи у світі нараховується понад 200 млн. безробітних осіб, із яких близько 40% – молоді люди віком 15-24 роки.

Стало значно більше бідних або безробітних молодих людей: близько 309 млн. молодих людей працюють, але живуть у сім’ях, які заробляють менше 2 дол. США на день.

Мільйони молодих людей опинилися у ситуації вимушеної часткової зайнятості або ж мають нестабільну роботу, що обмежує їхні перспективи професійного зростання і покращення якості життя. Молоді жінки часто стикаються із додатковими перешкодами.

У промислово розвинутих країнах забезпечення молодіжної зайнятості передбачає створення гідних робочих місць для мільйонів молодих людей, які виходять на ринок праці щороку. У країнах, що розвиваються, і країнах із перехідною економікою завдання полягає не лише у створенні робочих місць, а і в покращенні умов праці для молодих людей, які часто є безробітними і працюють у неформальній економіці.

Гідна праця для молоді – питання обговорення національного тристороннього круглого столуГідна праця для молоді – питання обговорення національного тристороннього круглого столу

Гідна праця для молоді – питання обговорення національного тристороннього круглого столуГідна праця для молоді – питання обговорення національного тристороннього круглого столу

Гідна праця для молоді – питання обговорення національного тристороннього круглого столу

Схожі публікації


Догори