Круглий стіл за підсумками Тижня безпеки праці на Білоцерківщині

Круглий стіл за підсумками Тижня безпеки праці на БілоцерківщиніДнями у малій залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради відбувся круглий стіл, в якому взяли участь керівники профспілок, роботодавців, служб охорони праці та соціального страхування міста та області.

До роботи круглого столу також долучився голова міської організації Профспілки Валентин Чепурченко.

У своєму виступі голова міської організації Профспілки наголосив, що в першу чергу, потрібно вжити заходів щодо виконання Закону України «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності», а саме розділу «Охорона праці», в якому передбачено відрахування 0,5% фонду заробітної плати на вирішення питань охорони праці. Він також підкреслив, що головним чинником для забезпечення здорових та безпечних умов праці – є профілактика. Звертаючись до заступника міського голови Валерія Володимировича Гнатюка, Валентин Павлович попросив підтримки та включення до бюджету галузі на 2013 року ці витрати.

На засідання «круглого столу» був запрошений провідний спеціаліст відділу загальної середньої освіти УОН Ярмак В.М.

За підсумками Тижня профілактики та культури безпеки праці в установах та закладах освіти міста до Всесвітнього Дня охорони праці були нагороджені Подякою міського голови:

– за кращий твір з безпеки життя – Олександра Суліма, учениця 6-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;
– за кращий малюнок з безпеки життя – Артем Крамар, учень 8-Б класу СПМШ І-ІІІ ступенів № 16;
– голова профспілкового комітету ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 – Людмила Миколаївна Схаб;
– завідувач ДНЗ № 31 «Незабудка» – Надія Анатоліївна Штика;
– голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України – Валентин Павлович Чепурченко.


За матеріалами Київської обласної організації ПрофспілкиКруглий стіл за підсумками Тижня безпеки праці на БілоцерківщиніКруглий стіл за підсумками Тижня безпеки праці на Білоцерківщині

Схожі публікації


Догори