Міжнародна конференція «Нестандартні форми зайнятості і гідна праця: стратегія профспілок»

Міжнародна конференція «Нестандартні форми зайнятості і гідна праця: стратегія профспілок»Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта 8-9 листопада 2011 року у місті Києві провело міжнародну конференцію «Нестандартні форми зайнятості і гідна праця: стратегія профспілок».

Мета конференції – ознайомлення профспілок із сучасними тенденціями розвитку ринку праці і напрацювання ними власного бачення та стратегії щодо різних форм нестандартної зайнятості.

Перед учасниками конференції виступили директор Регіонального представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні і Білорусі Урсула Кох-Лаугвітц, представник Фонду в Україні Василь Андрійко, провідний науковий співробітник відділу економіки праці Інституту демографії і соціальних досліджень НАН України Ірина Новак, а також представники Всесвітньої профспілки харчовиків, Конфедерації роботодавців України, юридичного управління Державного центру зайнятості та інші.

На конференції було обговорено проблеми зайнятості і сучасних тенденцій розвитку ринку праці, нестандартної зайнятості на прикладі України, основні форми поширення нестандартної зайнятості в різних галузях з погляду профспілок, напрями стратегії профспілок по відношенню до нестандартних форм зайнятості.

У роботі конференції взяли участь представники виконавчого апарату ЦК Профспілки та Ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки
0
9 листопада 2011
3 648
---

Схожі публікації


Догори