«ТАК» робочим місцям для молоді!

«ТАК» робочим місцям для молоді!Представники членських організацій Європейського комітету профспілок освіти та працівники Секретаріату ЄКПО приєдналися до кампанії Європейської конфедерації профспілок «Разом заради кращого майбутнього: «НІ» – жорсткій економії! Створимо робочі місця для молоді!».

14 березня 2013 року 15 тисяч профспілкових активістів з усієї Європи зібралися в Брюсселі, щоб об'єднати свої голоси на підтримку зайнятості молоді.

Мітинг відбувся в той же час, що і саміт глав європейських держав, на якому обговорювались подальші заходи щодо пожвавлення економіки, створення робочих місць та допомоги безробітним молодим людям.

У своєму зверненні до тих, хто вважає, що заходи жорсткої економії є шляхом виходу з кризи, демонстранти закликали членів Трійки, європейських лідерів і державних політичних діячів замість заходів жорсткої економії, впроваджувати заходи, спрямовані на прискорення зростання економіки і збільшення інвестицій в освіту та в молодь.

Заходи жорсткої економії не призвели до поліпшення економічної ситуації. Вони не сприяли створенню нових робочих місць та зміцненню європейської соціальної моделі.

Європейські профспілкові активісти звертаються із закликом змінити курс та зробити акцент на стабільному відновленні що веде до створення нових, гідних робочих місць і базується на стабільних інвестиціях.

Спираючись на трудові відносини і соціальний діалог, соціальний захист та забезпечення громадських послуг, кампанія чітко продемонструвала, що європейська соціальна модель є джерелом підтримки, а не перешкодою для конкурентоспроможності та економічного зростання.

Завантажити заяву ЄКПО zayava-yekpo.doc [31.5 Kb][38] Завантажити Переглянути документ онлайнМіжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори