Профспілкове навчання з питань органайзингу

Профспілкове навчання з питань органайзингуНаприкінці травня 2012 року на базі Підприємства «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбувся навчальний семінар з питань органайзингу для спеціалістів членських організацій ФПУ. У роботі семінару взяла участь заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко.

Відкрив навчання та сердечно привітав усіх його учасників Микола Богдан – голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Також він окреслив сучасні тенденції розвитку профспілкового руху та соціально-економічну ситуацію в області.

Насичена програма семінару включала загальну дискусію «Організаційне зміцнення ФПУ та членських організацій», круглий стіл з обміну досвідом роботи членських організацій та обговорення актуальних питань.

Цікавими та оригінальними були виступи-презентації з органайзингу – складової організаційного зміцнення профспілки та ролі координаційних рад в організаційному зміцненні профспілок.

З метою оволодіння новими технологіями, механізмами органайзингу, розвитку вмінь та навичок викладачі НМЦ Світлана Задорожна та Ірина Глушко провели інтерактивні тренінги: «Органайзинг. Технології залучення найманих працівників та молоді до профспілок. Створення організацій профспілок» та «Психологія міжособистого та колективного спілкування».

Анкетування, проведене за підсумками роботи, засвідчило, що учасники семінару задоволені якістю проведеного навчання, обмінялися досвідом та висловили бажання продовжувати практику таких заходів і надалі.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Профспілкове навчання з питань органайзингуПрофспілкове навчання з питань органайзингу

Профспілкове навчання з питань органайзингуПрофспілкове навчання з питань органайзингу

Профспілкове навчання з питань органайзингу

Схожі публікації


Догори