Чернігівські освітяни провели зустріч з представниками найбільшої профспілки Данії

Чернігівські освітяни провели зустріч з представниками найбільшої профспілки Данії27-29 жовтня в м. Чернігові перебувала делегація лідерів первинних профспілкових організацій Федерації данських робітників – «3F», яка є найбільшою профспілкою Данії.

У рамках візиту в приміщенні Навчально-методичного центру профспілок відбулася зустріч данських гостей з чернігівськими колегами. Активну участь в зустрічі взяли голови районних та міських організацій Профспілки працівників освіти і науки України на чолі з головою обласної організації Профспілки Тетяною Матвеєвою.

Дружба данських профспілок з Чернігівщиною була започаткована майже 7 років тому. Завдяки цій співпраці, за цей час, були проведені десятки спільних семінарів, тренінгів, зустрічей та дискусій, які направлені на допомогу членським організаціям Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Також в рамках навчальних семінарів були підготовлені тренери для системи профспілкового навчання області, які отримали не тільки сучасні знання, але і збагатилися передовим європейським профспілковим досвідом.

Цього разу представники данських профспілок провели цікаву дискусію з лідерами членських організацій Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, на яку були винесені наступні питання:

•Яке місце посідатиме профспілка в майбутньому суспільстві?
•Як зробити профспілку привабливою для молоді?
•Як профспілка буде працювати з колективними угодами у майбутньому?
•Як має бути побудована співпраця профспілок різних країн?
•Якою має бути профспілкова робота для досягнення гендерної рівності?

На початку зустрічі данських колег привітав голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Микола Богдан, та передав слово міжнародним профспілковим викладачам Хеле Енгелгоу та Перу Айзенрайху. Окрім того, в ході візиту гості ознайомились з досвідом роботи деяких первинних профспілкових організацій підприємств області безпосередньо на виробництві. Зокрема, данська делегація відвідає Чернігівського відділення ПАТ «САН ІнБев Україна», який входить до структури транснаціональної корпорації Anheuser-Busch InBev

Для довідки
Данська профспілка 3F з її 349.049 членами є найбільшою профспілкою в Данії. 3F проводить роботу в багатьох галузях приватного та державного сектора. Члени профспілки працюють в транспорті, будівництві, виробництві, сільському і лісовому господарстві, садівництві, прибиранні, готельному та ресторанному бізнесі, поширенні преси.Віталій Копиш, Чернігівська обласна організація Профспілки


Чернігівські освітяни провели зустріч з представниками найбільшої профспілки Данії

Схожі публікації


Догори