Зустріч із делегацією представників профспілок Данії

Зустріч із делегацією представників профспілок Данії7 серпня 2012 року заступник Голови Профспілки Сергій Романюк зустрівся із делегацією представників профспілок Данії. Захід відбувся у рамках міжнародного візиту данських колег до Федерації профспілок України.

До складу данської делегації – 18 осіб – увійшли представники найбільшої у країні профспілки «3F», а також від первинних організацій профспілок муніципальних службовців, працівників пошти, охорони здоров’я, кооперації та інші.

Очолила делегацію співробітник «3F», колишній член парламенту Данії пані Сюзанна Фаст Йенсен.

Заступник Голови Профспілки широко поінформував колег про стан галузі «Освіта» в Україні, детально зупинившись на законодавчій базі, соціально-економічному захисті педагогів та студентства, а також фінансових питаннях. Останні найбільше зацікавили гостей і подальша розмова відбувалася у форматі «питання-відповідь». Данців хвилювали питання гендерних відносин, студентські стипендії, а особливо – участь Профспілки у соціальному діалозі, співпраці із владою, діяльність щодо захисту прав та інтересів освітян нашої країни.

У ході роботи колеги також обговорили питання співпраці між Профспілкою працівників освіти і науки України та данськими профспілками щодо освітніх програм для студентів.

У програмі перебування делегації профспілок Данії в Україні – зустріч у Міністерстві соціальної політики України, українському Представництві Міжнародної організації міграції та ряду інших організацій та установ.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки УкраїниЗустріч із делегацією представників профспілок ДаніїЗустріч із делегацією представників профспілок Данії

Зустріч із делегацією представників профспілок ДаніїЗустріч із делегацією представників профспілок Данії

Зустріч із делегацією представників профспілок ДаніїЗустріч із делегацією представників профспілок Данії

Схожі публікації


Догори