Організаційна робота – фундамент єдності профспілок

Організаційна робота – фундамент єдності профспілокЕфективність діяльності профспілкових організацій, їх вплив на стан і вирішення завдань у колективах значною мірою залежить від налагодженості та чіткості організаційної роботи. Розуміючи важливість цього, Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України організував з 15 до 17 листопада 2011 року на базі санаторію «Пуща Озерна» семінар для працівників виконавчих апаратів, Кримської республіканської, обласних, Київської та Севастопольської міських організацій.

«Організаційна робота – це копітка справа, яка забезпечує справжню єдність дій членських організацій у виробленні спільних позицій щодо захисту конституційних, трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки». Такими словами відкрив семінар Голова Профспілки Георгій Труханов. Зокрема, він наголосив на важливості подібних навчань, особливо, в сучасних умовах профспілкового руху.

Заступник голови Федерації профспілок України Сергій Кондрюк, який взяв участь у роботі семінару, окреслив основні напрями діяльності ФПУ у сфері соціального захисту працівників бюджетної сфери, зокрема, учительства. Зупинившись на питаннях пенсійного забезпечення та «боротьбу» Федерації за соціальні гарантії у бюджеті наступного року, він також звернув увагу учасників на негативні новації у трудовому законодавстві, що нині пропонується владою. У форматі «питання – відповідь» завершилося офіційне відкриття семінару.

Куратор семінару – заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко у своїх виступах зосередила увагу на питаннях організаційного зміцнення, документаційного забезпечення діяльності профспілок, формування позитивного іміджу, розширення поінформованості спілчан. І вся подальша розмова продовжилася за обговоренням нових принципів та засад організаційної діяльності, вдосконалення координації та підвищення ефективності профспілкової роботи в цілому.

За неповні три дні навчання перед учасниками семінару виступили висококваліфіковані лектори та експерти Національної служби посередництва і примирення, Федерації профспілок України, Академії праці і соціальних відносин, Дипломатичної Академії при МЗС України, ЦК Профспілки освітян.

Змістовним та конструктивним був круглий стіл, який завершував семінар. За результатами виступів і обговорень учасники у разом з експертами відзначили що, постійне удосконалення організаційної роботи та використання нових методів її ведення забезпечить міцність не лише окремо взятої профорганізації, а профспілкового руху в цілому.

Навчання відбулися. Дорогою до Києва учасники діляться враженнями, обговорюють почуте, дискутують. На їхню думку, організаторам вдалося основне – поєднати теоретичну базу із практичними аспектами. А безпосередня комунікація спікерів із аудиторією, спонукання до активної роботи, постійний діалог – запорука успішності засвоєння отриманої інформації та реалізації її у щоденній профспілковій роботі.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки


Організаційна робота – фундамент єдності профспілок    Організаційна робота – фундамент єдності профспілок

Організаційна робота – фундамент єдності профспілок    Організаційна робота – фундамент єдності профспілок

Організаційна робота – фундамент єдності профспілок    Організаційна робота – фундамент єдності профспілок
0
17 листопада 2011
6 359

Схожі публікації


Догори