Організаційна робота – копітка справа і основа єдності профспілок

Організаційна робота – копітка справа і основа єдності профспілокРозуміючи важливість того, що ефективність діяльності профспілкових організацій, їх вплив на стан і вирішення завдань у колективах значною мірою залежить від налагодженості та чіткості організаційної роботи, районний комітет профспілки працівників освіти організував 27 грудня минулого року на базі Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів семінар-навчання для голів первинних профспілкових організацій Свалявщини.

«Організаційна робота – це копітка справа, яка забезпечує справжню єдність дій членських організацій у виробленні спільних позицій щодо захисту конституційних, трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки» – такими словами відкрила семінар в.о. голови комітету профспілки Марія Петрівна Немеш.

Зокрема, вона наголосила на важливості подібних навчань, особливо в сучасних умовах профспілкового руху. Також у своєму виступі зосередила увагу на питаннях організаційного зміцнення, документаційного забезпечення діяльності профспілок, формування позитивного іміджу, розширення поінформованості спілчан.

І вся подальша розмова продовжилася за обговоренням нових принципів та засад організаційної діяльності, вдосконалення координації та підвищення ефективності профспілкової роботи в цілому.

Голова профкому даної школи Михайло Сакаль, який брав участь у роботі семінару, поділився досвідом роботи: розповів про профспілкову організацію навчального закладу, співпрацю з дирекцією школи, вказав на літературу, яку використовує у своїй роботі, окреслив основні напрями діяльності профорганізації.

Зупинившись на питаннях культурно-масової роботи, детальний звіт провів член президії Свалявського райкому профспілки працівників освіти Василь Попович, який відповідає за цю ділянку роботи, назвав переможців районного та обласного рівня. Наголосив, щоб вчителі активніше долучилася до різних видів змагань. Запропонував внести пропозиції, які прозвучали на семінарі, до плану роботи райкому профспілки на 2012 рік.

Змістовним та конструктивним був круглий стіл, який завершував семінар. За результатами виступів і обговорень учасники відзначили, що постійне удосконалення організаційної роботи та використання нових методів її ведення забезпечить міцність не лише окремо взятої профорганізації, а профспілкового руху в цілому.

Навчання відбулися. Учасники ділилися враженнями, обговорювали почуте, дискутували. На їхню думку, організаторам вдалося основне – поєднати теоретичну базу із практичними аспектами. А безпосереднє спонукання до активної роботи, постійний діалог – запорука успішності засвоєння отриманої інформації та реалізації її у щоденній профспілковій роботі.


Організаційна робота – копітка справа і основа єдності профспілок

Схожі публікації


Догори