Профспілкове навчання – шлях до майстерності

Профспілкове навчання – шлях до майстерностіЗ метою зміцнення первинних профспілкових організацій, як основи діяльності профспілки, концентрації зусиль виборних органів всіх рівнів на згуртованість своїх лав, нарощування профспілкового членства шляхом активізації з його мотивації, вдосконалення внутрішньоспілкової діяльності 30 жовтня 2014 року Миколаївським обкомом Профспілки працівників освіти і науки України проведено семінар-навчання для голів первинних профспілкових організацій, яких було обрано вперше.

Тема семінару «Дієві первинки – сильна профспілка, захищені працівники». Відкрила семінар вступним словом Віра Михайлівна Оборонько, голова обласної організації Профспілки.

Учасникам семінару працівниками апарату обкому профспілки було презентовано відеопроекти з профспілкової тематики та висвітлено ряд питань з основ профспілкової діяльності:

– організаційна та внутрішньоспілкова робота в первинній профспілковій організації;

– організація роботи профкому з питань забезпечення дотримання трудових та соціально-економічних прав працівників;

– розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу за попередньою згодою виборного органу первинної профспілкової організації;

– бухгалтерський облік в первинній профспілковій організації.


Миколаївський обком Профспілки

Схожі публікації


Догори