Конкретна робота – основний чинник мотивації профспілкового членства

Конкретна робота – основний чинник мотивації профспілкового членства10 квітня 2013 року на базі Зонального навчально-методичного центру профспілок Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України провела семінар для голів районних, міських та первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів І-ІУ рівнів акредитації.

Тема роботи – «Форми і методи роботи з мотивації профспілкового членства в профспілці районних комітетів Профспілки м. Дніпропетровська».

Відкриваючи семінар голова обласної організації Профспілки Галина Бєлікова проінформувала присутніх про актуальні питання, над якими працює галузева Профспілка на різних рівнях, ознайомила учасників з програмою семінару, з поняттям мотивів членства в профспілці, якими є: захист працівника у випадку його звільнення з роботи, одержання гідної оплати праці, отримання доступу до програм оздоровлення, організації дозвілля і літнього відпочинку для членів профспілки та їх дітей, отримання права на матеріальну допомогу з коштів профбюджету, безкоштовна юридична допомога.

У програму чергового семінару включені, як суто практичні питання, так і оглядові теми, що спонукають до переосмислення самої суті мотиваційної діяльності.

Основними серед них були – «Координаційна діяльність асоціації голів районних організацій Профспілки працівників освіти і науки України м. Дніпропетровська», «Співпраця з органами державної влади – основа соціального партнерства», "Робота з питань охорони праці – як один із пріоритетних напрямків діяльності районної організації Профспілки», "Інформаційна робота – як мотиваційний чинник та елемент організаційного зміцнення Профспілки», «Культурно-масова робота – як складова частина мотиваційної діяльності профспілкової роботи», «Робота Красногвардійського райкому Профспілки працівників освіти і науки з громадською організацією «Червоний Хрест»», «Спортивна та оздоровча робота – як один із аргументів мотивації профспілкового членства».

Яскраво презентували свою роботу з цих питань голови районних комітетів Профспілки міста Дніпропетровська: Любов Герховська, Людмила Іосипова, Еліна Кузьменко, Олена Машталір, Світлана Виборова, Лідія Біленко, Василь Шелоумов.

Всі виступи супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Особливо відзначено важливість співпраці між головами районних комітетів Профспілки у вирішенні багатьох питань, які повстають перед освітянами міста.

Для слухачів семінару були підготовлені численні методичні матеріали. Естетичне задоволення учасники отримали від збірки поетичних творив працівників освіти Ленінського району.

Родзинкою семінару став виступ викладача, психолога Олени Хомич за темою: «Формування позитивних якостей профспілкового лідера».
Змістовний, конструктивний семінар викликав жвавий інтерес та зацікавленість всіх його учасників.

Дніпропетровська обласна організація ПрофспілкиКонкретна робота – основний чинник мотивації профспілкового членстваКонкретна робота – основний чинник мотивації профспілкового членства

Конкретна робота – основний чинник мотивації профспілкового членстваКонкретна робота – основний чинник мотивації профспілкового членства

Схожі публікації


Догори