Роль і можливості профспілок у формуванні та підвищенні професійних кваліфікацій

Роль і можливості профспілок у формуванні та підвищенні професійних кваліфікаційСаме з такою темою сьогодні, 1 грудня 2011 року, у приміщенні Федерації профспілок України відбувся круглий стіл представників профспілок та Європейського фонду освіти.

У роботі круглого столу від ФПУ участь взяли заступники Голови ФПУ Григорій Осовий та Тетяна Гулечко, від Профспілки працівників освіти і науки України – заступник Голови Профспілки Сергій Романюк. Європейський фонд освіти представляли координатор діяльності ЄФО в Україні та Республіці Білорусь пан Тімо Куусела, експерти з професійного навчання – Володимир Гаськов, Петрі Лемпінен, Олена Локшина.

Вислухавши презентацію Європейського фонду освіти, представники від всеукраїнських галузевих профспілок зазначили, що професійне навчання та перепідготовка є дуже важливими, особливо у посткризовий період. Проте підкреслили свою точку зору на цей процес.

Зокрема, у своєму виступі заступник Голови Профспілки освітян Сергій Романюк наголосив, що у питаннях реформування професійно-технічної освіти нашої країни на першому місці має стояти особистість, а вже потім – фінансові можливості держави. Не варто поспішати з впровадженням лише міжнародного досвіду, ігноруючи напрацювання і можливості національної системи профтехосвіти.

Сторони домовилися, що більш конструктивна розмова відбудеться 2 грудня на семінарі «Галузеве партнерство у розвитку професійних навичок».

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки


Роль і можливості профспілок у формуванні та підвищенні професійних кваліфікаційРоль і можливості профспілок у формуванні та підвищенні професійних кваліфікацій

Схожі публікації


Догори