Профспілки аналізують стан та перспективи реформування пенсійного забезпечення

Профспілки аналізують стан та перспективи реформування пенсійного забезпечення8 грудня 2011 року у Федерації профспілок України відбулося засідання круглого столу на тему: «Пенсійне забезпечення – аналіз стану та перспективи його реформування».

У роботі заходу взяли участь представники від галузевих всеукраїнських профспілок, ФПУ, Мінсоцполітики, Пенсійного фонду України, ЗМІ.

Заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк, відкриваючи засідання круглого столу, окреслив пропозиції ФПУ, спрямовані на забезпечення пенсійних прав громадян України. Зокрема він наголосив, що Федерація в роботі з Верховною радою України, Урядом, Пенсійним Фондом України та об’єднаннями організацій роботодавців буде домагатися збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду та подальшого реформування системи пенсійного забезпечення. За останнім із зазначеного планується робота з удосконалення солідарної пенсійної системи, реформування пільгового забезпечення, уніфікації законодавства з призначення та виплати пенсій за спеціальними законами та недопущення погіршання умов і рівня пенсійного забезпечення внаслідок запровадження обов’язкової накопичувальної системи.

Під час засідання учасники також обговорили питання легалізації зарплати та її підвищення, як основну передумову до вирішення фінансових проблем пенсійної систем.

Відділ соціальних питань і хорони праці


Профспілки аналізують стан та перспективи реформування пенсійного забезпеченняПрофспілки аналізують стан та перспективи реформування пенсійного забезпечення

Схожі публікації


Догори