Ухвалено Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»

Ухвалено Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»    6.09.2011 р. Верховною Радою України прийнято Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». За нього проголосувало 245 народних депутатів із 315, які зареєструвалися в залі засідань.

    Закон набуде чинності у разі підписання його Президентом з 1 жовтня 2011 року.

    Крім перенесення терміну набуття чинності пенсійної реформи, парламент вилучив з прийнятого 8 липня нинішнього року закону про пенсійну реформу норму про проведення з 1 січня 2012 року перерахунку пенсій із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2009 рік. Перерахунок пенсій має здійснюватись із застосуванням середньої зарплати за 2006-2008 роки, як вказувалося у первісному варіанті законопроекту.

    Також було встановлено що чоловіки, котрі досягли 62-річного віку і які перебувають на державній, дипломатичній службі чи службі в органах місцевого самоврядування, які отримали на день набуття законом чинності право працювати на займаних посадах після досягнення ними пенсійного віку, зберігають це право.

    Було вилучено норму, за якою Пенсійний фонд належав до фінансових установ, зберігши за ним статус органу виконавчої влади.

    7-го вересня 2011 р. членами Ради Федерації профспілок України було схвалено Звернення до Президента України про застосування права вето до прийнятого Верховною Радою України 6 вересня ц.р. Закону України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

Завантажити Звернення zvernenja_prezident_080911.doc [35.5 Kb][418] Завантажити Переглянути документ онлайн

Схожі публікації


Догори