Про додаткове обговорення законопроекту щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи

    У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови «Про повернення на доопрацювання проекту Закону України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (№ 7455 від 23.12.2010 р.), який заплановано розглянути 15.04.2011р.
    З метою додаткового роз'яснення положень законопроекту № 7455 за участю Віце-прем'єр-міністра - Міністра соціальної політики України Тігіпка С.Л планується проведення громадських слухань по регіонах країни.
    Федерацією профспілок України, листом від 05.04.2011р. № 04/01-25/704, рекомендовано членським організаціям забезпечити участь своїх представників у таких обговореннях та довести офіційну позицію Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок до організаторів та учасників нарад, ініціювати оцінку законопроекту на основі позиції профспілок.
    З висновками та пропозиціями Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок та профоб’єднань до проекту Закону "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" можна ознайомитись тут:

Схожі публікації


Догори