ВЕТО – ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ!

ВЕТО – ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ!    15 липня відбулося пікетування Адміністрації Президента України на підтримку звернення Федерації профспілок України до Президента України Януковича В.Ф. щодо застосування вето на прийнятий Верховною Радою України Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». В ньому, спільно з іншими галузевими профспілками, взяли участь представники освітянської Профспілки з різних регіонів України.
    Учасники мітингу наголошували на тому, що ухвалений 7 липня Верховною Радою України Закон України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" не вирішує основних проблем пенсійного забезпечення: відновлення справедливості в призначенні пенсій для різних категорій працівників та забезпечення підвищення рівня пенсійного забезпечення в короткостроковій перспективі.
    Профспілки України звернулися до Президента України з проханням застосувати право вето до Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» у прийнятій редакції, повернути його Верховній Раді України на доопрацювання та вжити всіх можливих заходів для захисту конституційних прав громадян на достатній рівень пенсій та забезпечення справедливості у сфері пенсійного забезпечення.

ВЕТО – ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ!   ВЕТО – ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ!   ВЕТО – ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ!


ВЕТО – ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ!   ВЕТО – ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ!   ВЕТО – ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ!

0
15 липня 2011
3 755
---

Схожі публікації


Догори