Делегація представників членських організацій ФПУ перебуває в Іспанії

Делегація представників членських організацій ФПУ перебуває в Іспанії23-26 квітня делегація представників членських організацій ФПУ перебуває в Іспанії, де знайомиться з досвідом роботи двох найбільших профспілкових об’єднань країни – Загального союзу трудящих Іспанії і «Робітничих комісій».

До складу делегації ФПУ входять представники профспілки працівників освіти і науки України, агропромислового комплексу, енергетики, державних установ, автомобільного та сільськогосподарського машинобудування, Київської міської ради профспілок та Федерації профспілок Луганської області.

23 квітня відбулася зустріч з міжнародним секретарем ЗСТІ Мануелем Бонматі, під час якої було презентовано Загальний союз трудящих Іспанії та соціально-економічну ситуацію в країні. Директор навчального центру ЗСТІ ім. Хуліана Бестейро Ангел Преса ознайомив членів української делегації з роботою навчального центру.

24 квітня продовжилися зустрічі делегації ФПУ з представниками Загального союзу трудящих Іспанії. Зокрема, конфедеративний секретар з організаційних питань Гонзало Мартін розповів про репрезентативність профспілок, конфедеративний секретар з питань навчання Пілар Карот презентував систему профспілкового навчання Загального союзу трудящих Іспанії, а член конфедеративного кабінету Хосе Каллехас розповів про дії профспілок та особливості колективно-договірного процесу в Іспанії.

Не було обділено увагою і тему українських робітників-мігрантів в Іспанії. Керівник конфедеративного департаменту з питань міграції Ана Коррал розповіла про дії профспілок щодо захисту прав робітників мігрантів

На 25-26 квітня заплановані зустрічі з представниками профоб’єднання «Робітничі комісії».

У свою чергу, представники ФПУ поінформували іспанських колег про соціально-економічну ситуації в Україні, дії ФПУ та галузевих профспілок на захист людей праці.


Департамент міжнародної роботи ФПУ

Схожі публікації


Догори