Засідання СПО: принципова позиція щодо антикризових дій

Засідання СПО: принципова позиція щодо антикризових дій7 квітня 2014 року учасники засідання Спільного представницького органу об’єднань профспілок обговорювали важливі питання соціально-економічного захисту працівників, принципову позицію щодо ситуації в Україні та антикризових дій Уряду.

Під час заходу розглядалося питання про тактику СПО об’єднань профспілок щодо укладення Генеральної угоди на новий строк.

Враховуючи складну суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію та прагнучи досягнути забезпечення соціальної справедливості в сфері праці, обговоривши можливі варіанті подальших дій і визначення тактики, СПО вирішив зараз провести актуалізацію положень чинної Генеральної угоди, а в перспективі ініціювати колективні переговори на основі нового тексту проекту Генеральної угоди на 2014-2016 роки.

СПО вирішив створити робочу групу для розробки текстів постанови та заяви про позицію СПО щодо соціальних аспектів цих рішень. Було також наголошено, що СПО об’єднань профспілок наполягає на проведені невідкладної зустрічі представників СПО з керівництвом Уряду.

Під час засідання було також обговорено питання про делегування представників СПО об’єднань профспілок до складу Урядових комітетів та утворення профспілкових підкомітетів, а також до складу тристоронньої делегації України для участі у 103-й сесії Міжнародної конференції праці, про затвердження Плану основних заходів СПО на 2014 рік та інші.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
8 квітня 2014
1 836

Схожі публікації


Догори