Позиція профспілок. Генеральній угоді – спільну працю

Позиція профспілок. Генеральній угоді – спільну працюЗасідання Спільної робочої комісії для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк відбулось 8 жовтня у Будинку спілок. Головував на ньому за домовленістю керівник групи повноважних представників Сторони роботодавців О.В.Мірошниченко.

Під час заходу було розглянуто наступні питання:

Про додатки до проекту Генеральної угоди на 2013-2015 роки, внесені стороною профспілок;

Про Загальні положення проекту Генеральної угоди на 2013-2015 роки;

Про Розділ І «Підвищення конкурентоздатності національного товаровиробника та забезпечення зростання зайнятості» проекту Генеральної угоди на 2013-2015 роки».

Від Сторони профспілок виступив – керівник Робочої комісії об’єднань профспілок, заступник Голови Федерації профспілок України С.М.Кондрюк, від Сторони органів виконавчої влади – заступник Міністра соціальної політики України В.М.Коломієць.

Після принципової та конструктивної дискусії Сторони вирішили: взяти до розгляду Спільною робочою комісією додатки № 3, 4, 5, 6, 9 до проекту Генеральної угоди на 2013-2015 роки; інформацію представників Сторін щодо Загальних положень проекту Генеральної угоди на 2013-2015 роки, абзац перший Загальних положень розглянути після внесення відповідних законодавчих змін або на останньому засіданні Спільної робочої комісії. Було також обговорено та узгоджено пропозиції Сторін щодо Розділу І «Підвищення конкурентоздатності національного товаровиробника та забезпечення зростання зайнятості».

Під час засідання було прийнято рішення створити спільні робочі групи, які мають доопрацювати ряд положень Генугоди і внести на розгляд на наступне засідання їх компромісні редакції.

Наступне засідання Спільної робочої комісії відбудеться 15 жовтня 2012 року.

За матеріалами ФПУ

0
9 жовтня 2012
3 238

Схожі публікації


Догори