Відкритий лист СПО об’єднань профспілок

Відкритий лист СПО об’єднань профспілокНа виконання Рішення СПО об’єднань профспілок щодо результатів ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк та визначення подальших дій профспілок, Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Ю.М. Кулик звернувся з відкритим листом до Прем’єр-Міністра України М.Я. Азарова та Голови СПО сторони роботодавців на національному рівні Д.В. Фірташа.

Голова СПО об’єднань профспілок підтвердив переконання профспілок щодо необхідності конструктивного соціального діалогу і практичного його результату – укладення нової Генеральної угоди, яка продемонструє прагнення Сторін до реалізації завдань Президента України стосовно справедливого розподілу економічних результатів, підтвердить соціально відповідальне ставлення бізнесу до людини праці, сприятиме розвитку соціальної злагоди в суспільстві, продемонструє вміння соціальних партнерів не тільки діагностувати національні проблеми, а й засвідчить прагнення досягати взаємних домовленостей.

Крім цього, Голова ФПУ Кулик Ю.М. запропонував керівникам Сторін соціального діалогу провести консультативну нараду Сторін в першій половині вересня цього року з метою врегулювання розбіжностей проекту Генеральної угоди на 2013-2015 роки.

Завантажити лист azarovu__firtashu_list.doc [237 Kb][107] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори