Нова Генугода: пошук компромісів

Нова Генугода: пошук компромісів15 жовтня відбулося засідання Спільної робочої комісії для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк.

У роботі взяли участь: від Сторони роботодавців – керівник групи повноважних представників Сторони роботодавців Олексій Мірошниченко, від Сторони органів виконавчої влади – Вячеслав Коломієць.

Головував на засіданні за домовленістю Сторін – керівник робочої комісії об’єднань профспілок, заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк.

Учасники обговорили питання про хід опрацювання спільною робочою групою неузгоджених положень Розділу І «Підвищення конкурентоздатності національного товаровиробника та забезпечення зростання зайнятості» проекту Генеральної угоди на 2013-2015 роки, про Розділ ІІ проекту Генугоди «Умови праці».

У підсумку дискусії було ухвалено рішення Спільним робочим групам на наступне засідання Спільної робочої комісії, яке планується провести за тиждень – 22 жовтня. внести на розгляд компромісні редакції доопрацьованих положень розділу II «Умови праці» проекту Генеральної угоди на 2013-2015 роки.

Також запропоновано на наступному засіданні розглянути питання про Розділ III проекту Генугоди «Порядок і механізми ведення соціального діалогу та взаємодії сторін» та Заключні положення, а також додатки: «Порядок здійснення соціального діалогу при розробці проектів законів, інших нормативно-правових актів», «Регламент здійснення контролю за виконанням Генеральної угоди» до проекту Генеральної угоди на 2013-2015 роки.

За матеріалами ФПУ
0
16 жовтня 2012
2 816

Схожі публікації


Догори