Сила профспілок – в єдності позицій та думок

Сила профспілок – в єдності позицій та думок15 жовтня цього року у Федерації профспілок України відбулося засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. Його вів Голова СПО, Голова ФПУ Юрій Кулик.

На початку засідання Ю.М. Кулик зачитав листа від Голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні Д.В. Фірташа. У ньому, зокрема, говориться: «Вважаємо, що консолідація репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні позитивно вплине на розвиток соціального діалогу в Україні, подальшу конструктивну роботу соціальних партнерів над актуальними питаннями продуктивної зайнятості та зміцнення ринку праці, посилення ролі профспілок та їх об’єднань у громадянському суспільстві України».

Під час заходу було обрано заступника Голови ФПУ Г.В. Осового першим заступником Голови СПО об’єднань профспілок, а Голову Конфедерації вільних профспілок України М.Я. Волинця, заступника Голови ФПУ С.М. Кондрюка, Голову ОВПП «Єдність» А.С. Онищука, Голову Федерації профспілок транспортників України В.М. Ткачова, Голову Об’єднання всеукраїнських альтернативних профспілок А.І. Широкова – заступниками Голови СПО.

Учасники засідання затвердили Положення про Мандатну комісію СПО об’єднань профспілок та її складу. Очолив її А.І. Широков, його заступником обрано Голову профспілки машинобудівників та приладобудівників України А.В. Кубраченка.

Було також затверджено Регламент та Положення про Секретаріат СПО, розглянуто питання про позицію СПО об’єднань профспілок щодо питань подальшого розвитку системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, про позицію щодо внесення змін до Закону України «Про громадські об’єднання», про доповідь Національного інституту стратегічних досліджень «Про стан розвитку громадянського суспільства в Україні».


За матеріалами інформаційно-аналітичного центру ФПУ


Сила профспілок – в єдності позицій та думокСила профспілок – в єдності позицій та думок
0
15 жовтня 2012
3 157

Схожі публікації


Догори