Засідання нового складу СПО: на порядку денному питання підвищення ефективності захисту прав людини праці

Засідання нового складу СПО: на порядку денному питання підвищення ефективності захисту прав людини праці14 вересня у Будинку спілок відбулося організаційне засідання Спільного представницького органу профспілок.

Вів засідання Голова Федерації профспілок України Юрій Кулик.

У цьому зібранні також взяли участь заступники Голови ФПУ, представники п’яти репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, що входять до складу СПО – Федерація профспілок України, Конфедерація вільних профспілок України, Федерація профспілок транспортників України, Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок, Об’єднання всеукраїнських профспілок і профоб’єднань «Єдність».

Учасники засідання обговорили і затвердили Положення про Спільний представницький орган профспілок, Секретаріат та Мандатну комісію СПО, Робочу комісію об’єднань профспілок для ведення переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк та контролю за її виконанням, Регламент роботи СПО.

Головою Спільного представницького органу профспілок обрано Голову Федерації профспілок України – Юрія Кулика.

Нагадаємо, 4 вересня 2012 року відбулося підписання Угоди про утворення Спільного представницького органу всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.


За матеріалами ФПУ


Засідання нового складу СПО: на порядку денному питання підвищення ефективності захисту прав людини праціЗасідання нового складу СПО: на порядку денному питання підвищення ефективності захисту прав людини праці

Засідання нового складу СПО: на порядку денному питання підвищення ефективності захисту прав людини праці


Схожі публікації


Догори