Засідання СПО: на обговоренні актуальні питання

Засідання СПО: на обговоренні актуальні питання19 грудня 2011 року в приміщенні Будинку спілок відбулося засідання Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок та профспілкових об’єднань для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні.

У роботі засідання взяли участь заступники Голови ФПУ Г.В. Осовий та С.М. Кондрюк.

На обговорення членів СПО було винесено три питання:
– погодження проекту Указу Президента України «Про внесення змін до деяких указів Президента України щодо охорони праці»;
– погодження проекту Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування»;
– позиція СПО щодо законопроекту «Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду».

У ході конструктивного обговорення та виступів члени СПО вирішили направити проект Указу Президента України «Про внесення змін до деяких указів Президента України щодо охорони праці» розробнику та запропонувати йому забезпечити більш широке фахове опрацювання за участю сторін соціального діалогу з метою всебічного вивчення можливих негативних наслідків його застосування.

У питанні державного соціального медичного страхування було підтримано законодавчі ініціативи Міністерства охорони здоров’я України щодо його запровадження. Також було рекомендовано галузевому міністерству доопрацювати законопроект і повторно внести на погодження СПО.

Спільний представницький орган не підтримав законопроект «Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», як такий, що суперечить вимогам статті 41 Конституції України.


Відділ соціальних питань і охорони праці


Засідання СПО: на обговоренні актуальні питанняЗасідання СПО: на обговоренні актуальні питання

Схожі публікації


Догори