9 травня в Іспанії відбудеться загальний страйк викладачів, учнів та їхніх батьків

9 травня в Іспанії відбудеться загальний страйк викладачів, учнів та їхніх батьківДержавна платформа на захист громадської освіти Іспанії оголосила вчора про загальний страйк викладачів, учнів та їх батьків.

Страйк планується провести 9 травня, а його метою стане протест проти скорочення бюджету, що виділяється на потреби освітньої системи Іспанії, і реформи, що проводиться Урядом у цій сфері.

За задумом організаторів, участь у страйку візьмуть представники освітніх установ всіх рівнів – від початкових шкіл до університетів.

Акція, запланована на 9 травня, стане частиною календаря заходів, намічених профспілками «Робітничі комісії» (CCOO), «Конфедерацією профспілок працівників освіти» (STES), «Федерацією працівників освіти Загальної профспілки робітників» (FETE-UGT), «Загальною конфедерацією праці» (CGT), «Профспілкою учнів» та «Іспанською Конфедерацією батьків і матерів учнів» на квітень і травень поточного року.

На спеціальній прес-конференції, що пройшла вчора, представники зазначених організацій підкреслили, що страйк, запланований на 9 травня, стане першою акцією протесту, в якій одночасно візьмуть участь батьки, викладачі та профспілкові організації сектора.

Крім страйку протестуючі мають намір провести кілька маршів у великих містах. Ці марші відбудуться в ніч з 11 на 12 травня.

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

(використано матеріали сайту – unionstoday )

Схожі публікації


Догори