Вчителі Чикаго попередили про страйк

Вчителі Чикаго попередили про страйкНаприкінці серпня профспілка вчителів (Chicago Teachers Union) повідомила парламентерів з боку роботодавців (Chicago Public Schools) про запланований страйк, повідомляє Chicago Tribune за 29 серпня.

Акція стане першою за останні 25 років, участь у якій планують взяти понад 26 тисяч викладачів державних шкіл.

Такий вид тиску на роботодавця спричинили тривалі обговорення нових контрактів. Президент профспілки Карен Люїс зазначає, що результат переговорів не залишив працівникам іншого вибору окрім страйку.

Найголовніші проблеми так і не були вирішені: не вдалося домовитися про підвищення заробітних плат у новому контракті, про повторний прийом на роботу тих, хто раніше був звільнений за скороченням.

Викладачів Чикаго не заспокоїло й скасування роботодавцем додаткових годин навчального навантаження. Окремим пунктом у суперечці сторін стоїть обговорення питань охорони праці працівників і викликає особливу занепокоєність педагогів.

«Ми готові вести переговори хоч кожен день, якщо в цьому буде потреба. Адже страйк нашкодить тільки нашим дітям», – сказала представник роботодавців Бекі Керролл. Також вона нагадала про дефіцит бюджету цього року в 665 мільйонів доларів. При цьому в планах залишається відкриття декількох нових шкіл, їдалень та ігрових кімнат для учнів, повідомляє The New York Times.

Поки профспілка вчителів тримає в таємниці деталі та місце проведення акції. У зв'язку з цим міська влада просить учасників під час страйку не перешкоджати роботі бібліотек і, за можливістю, уникати паркових зон.


Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори