Іспанські студенти починають «тиждень боротьби» проти реформи освіти

Іспанські студенти починають «тиждень боротьби» проти реформи освітиСтудентська профспілка закликала іспанських студентів, викладачів та батьків підтримати новий «тиждень боротьби», оголошений в підтримку державної системи освіти та проти реформи освіти, яку має намір провести міністр Хосе Ігнасіо Верт.

Профспілка студентів оголосила акцію за громадську освіту з 5 до 7 лютого і запевняє, якщо до 9 лютого Уряд не скасує освітню реформу, то подібні маніфестації прокотяться усією Іспанією.

Основна акція протесту відбудеться в середу, 6 лютого, у Мадриді. Протестуючі зберуться біля вокзалу Аточа в 12.00 і пройдуть до площі Нептуна через Пуерта дель Соль. А до кінцевого пункту хода повинна підійти близько до 18:30.

Маніфестанти сподіваються, що їхній протест підтримають студенти і в інших містах Іспанії.

Генеральний секретар студентської профспілки Тоіл Дельгадо заявив, що новий тиждень боротьби (попередній проходив з 16 до 18 жовтня 2012 року) є знаком протесту молоді, яка не згодна бути «поколінням, яке втратило громадську освіту з вини діючого Уряду».

Тиждень студентських протестів підтримують представники Державної платформи захисту громадських шкіл, до якої окрім студентської профспілки відносяться і національні профспілки «CCOO», «UGT», «STES», «CGT» та Іспанська Конфедерація асоціацій батьків і матерів.

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори