Греція: страйк проти скорочення пенсій

Греція: страйк проти скорочення пенсій4 лютого 2016 року у Греції в знак протесту проти запланованої урядом реформи пенсійної системи відбувся загальнонаціональний страйк. Запропонований законопроект спрямований в грецький парламент.

Ця реформа передбачає подальше скорочення виплат і збільшення внеску громадян на соціальне забезпечення для того, щоб поліпшити стан пенсійної системи Греції.

Ці заходи жорсткої економії пов'язані з умовами, які поставили Греції міжнародні кредитори в рамках третього пакету фінансової допомоги країні. Замість того, щоб вступити в діалог з профспілками, уряд Греції запропонував на розгляд кредиторів реформу. Минулого четверга прес-секретар уряду підтвердила, що пропозиція грецького уряду є остаточною та не залишає можливості для внесення серйозних змін.

Минулого місяця люди вже демонстрували свою незгоду з діями уряду. Оскільки ситуація не змінилася, грецькі профспілки провели національний 24-годинний страйк на знак протесту проти жорстких реформ, під час якого понад 50 тисяч працівників приватного і державного секторів вийшли на вулиці Афін, вимагаючи, щоб їхній голос був почутим.

Цього дня у містах Греції не працював громадський транспорт, були закриті школи, університети, лікарні.

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори