Відбулася зустріч представників профспілок з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином

Відбулася зустріч представників профспілок з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином
    5 вересня 2011 року відбулася зустріч голови Федерації профспілок України Хара В.Г., представників інших профспілок, в тому числі голови Профспілки працівників освіти і науки України Труханова Г.Ф. з Головою Верховної Ради України Литвином В.М. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо формування проекту Державного бюджету України на 2012 рік, пенсійної реформи, проекту Трудового кодексу, майна Федерації профспілок України.    Представники профспілок, зокрема Голова ФПУ, народний депутат України В.Хара, наголосили на тому, що у разі прийняття закону про пенсійну реформу в тому вигляді, який нині пропонується, «зростатиме невдоволення людей»; адже «за 20 років незалежності Україна не мала закону, подібного до закону про пенсійну реформу, який би забирав у людей стільки грошей». Тому профспілки, за його словами, висловлюються за необхідність створення такого законодавчого поля, яке б сприяло виведенню економіки з тіні, тим самим змінюючи систему соціального страхування, та збільшенню фонду заробітної плати. Профспілки заявили, що у разі прийняття закону про пенсійну реформу до нього треба буде повернутися і суттєво доопрацювати.
    В.Литвин зазначив, що розмова, яка відбулася, дещо запізніла. Голова Верховної Ради повідомив про хронологію ухвалення цього закону, пояснивши про зміни, що їх планується розглянути на сесії Верховної Ради України у вівторок у разі непідтримки проекту постанови про скасування пенсійного закону.
    Разом з тим, Голова Верховної Ради України підтримав позицію представників профспілок у частині реформування системи оплати праці, наголосивши при цьому на необхідності створення нових робочих місць.
    В.Литвин висловився за проведення загальнонаціонального обговорення питання про те, що сьогодні потрібно робити в країні.
    Підсумком зустрічі стала домовленість про регулярну співпрацю представників профспілок і керівництва парламенту та системну роботу на рівні профільних комітетів ВРУ.


'Відбулася
0
6 вересня 2011
3 424
---

Схожі публікації


Догори