19 жовтня відбулась зустріч робочої групи ЦК Профспілки в Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету

В продовження виконання постанови президії ЦК Профспілки «Про дії Профспілки працівників освіти і науки України у зв’язку з порушенням трудових прав на рівень оплати праці працівників галузі, зниженням рівня законодавчо встановлених соціально-економічних гарантій» 19 жовтня відбулася зустріч робочої групи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України у складі Голови Профспілки Сачкова Л.С.,заступника Голови Г.Ф.Труханова, голови Кримської республіканської організації Волкової К.І., голови Київської обласної організації Цикалюка А.Д., голови Львівської обласної організації Яцейко М.Г., голови Київської міської організації Яцуня О.М. з головою Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Деркачем М.І. Участь у переговорах взяли також Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти М.Г.Луцький, Міністр освіти і науки України Д.В.Табачник, заступники Міністра освіти і науки України Є.М.Суліма і П.М.Куліков.
Голова Профспілки Сачков Л.С. наголосив на нагальній необхідності виконання Указу Президента України "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні" стосовно поетапного, починаючи з 2011 року, підвищення розмірів оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників та приведення їх у відповідність із вимогами законодавства про освіту, поширення дії постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 року N 1130 на інших педагогічних працівників, а також встановлення базового окладу ЄТС на рівні мінімальної заробітної плати, передбачення під час доопрацювання проекту Державного бюджету на 2011 рік видатків на освіту в гарантованих ст. 61 закону «Про освіту» обсягах.
М.І.Деркач проінформував присутніх про розгляд листа ЦК Профспілки та офіційне звернення Комітету з питань бюджету до Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова з проханням вишукати можливості для врегулювання порушених у листі питань під час доопрацювання Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік».


'19
0
19 жовтня 2010
3 507

Схожі публікації


Догори